جودی پرشور

جمعه 24 فروردین 1397

تونستم 8 تا طرح تا الان بکشم.  با اینکه واقعا این هفته نمیدونم چرا بی میل بودم برای نقاشی.  شاید دلم کمی رنگ میخواست تا سیاهی قلم . اما نخواستم دست به رنگ بشم که بتونم طراحی ها آماده کنم . دو تای آخر رو امروز کشیدم ولی حسم خیلی فرق داشت و با میل و علاقه کشیدم. 

واقعا ما آدما چه جوری هستیم.  اصلا حالمون دست مون نیس برا خودش جولوون میده.  شنبه که تعطیله و تا یه روز جایگزین شنبه رو اوکی کنیم بازم وقت دارم نقاشی کنم .

دیروز به دو تا دفتردار تو زبانکده قبلیم دو تا ماگ هدیه دادم . چون دوسشون دارم و همیشه شرایطم رو درک کردن و بام همراهی کردن . خیلی سورپرایز شدن و تعجب کردن.  راستش دادن هدیه های بی مناسبت خیلی به دلم مزه میده و از خوشحالی شون لذت بردم .

امروز چند قسمت از جودی ابوت رو که داداشم دانلود کرده که با هم ببینیم نگاه کردیم.  وای که چقدر این دختر پر از شور و هیجان.  کلی باش خندیدم و شادمون کرد .

از کوچکترین اتفاق بزرگترین شادی رو ایجاد میکنه.  همه لحظاتش پر از شور.  کاش منم یاد بگیرم که تو  روتین زندگی غرق نشم و حالم رو همچون رود روون جاری و پر شور کنم .

جودی رو خیلی دوس دارم و زندگی رو بیشتر میفهمم وقتی میبینم که از همه چیز لذت میبره و قدردان همه اتفاقات و داشته های زندگیشه. 

یوگا از اول اردیبهشت قراره شروع بشه و هزینه ش 15 تومن اضافه شده . یعنی ماهی 70 تومن شده .

کلاسهای زبان هم یکی درحال اتمام و یکی درحال شروع هستن و فعلا نظم خاصی ندارن. 


پ . ن . یه پیرهن اتو نکرده داشت کسی نبود براش اتو کنه . آخه اتو کردن لباس ایشون و پسرها هم وظیفه منه . من اتوش کردم.  به در گفته ممنون. اما کلی عیب و ایراد گرفته . هی از کمد درش میاره میگه اینو میگن اتووووو؟ ؟؟

خدای من این دیگه کیییه.  بگو دست درد نکنه . بگو لطف کردی نمیتونی! !!!

خدایا ....

من ناراحت نشدم . از کوزه همان برون تراود که در اوست.  جور دیگری ازش توقع نیس.

نظرات (1)

گاهی حتی برای کارهایی که دوست داریم هم حس نداریم... امیدوارم از جودی هم شاد تر و پر انرژی تر باشی

شما به روی خودت نیار
غرغرهاش یعنی تشکر... بلد نیست با زبان دیگه ای بگه
پاسخ:
ممنونم عزیزم. بش اهمیت نمیدم
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد